LOXONE - Automatizácia domácnosti

SPRAVÍME PRE VÁS

LOXONE -
Automatizácia domácnosti s profesionálnym partnerom

Vďaka bohatým skúsenosťam s inštaláciami LOXONE systémov sme ich oficiálnym partnerom a radi zrealizujeme inštaláciu aj pre vás. 

Je Loxone voľba pre vás?

Každý má o miere automatizácie vo svojej domácnosti iné predstavy, má iné finančné možnosti a disponuje rôznymi technológiami. Vyriešiť ovládanie rovnako musíte a Loxone je jedna z možností, nie náklad navyše. Loxone je teda pre každého, kto nejaké technológie plánuje

Ako vám môže Loxone pomôcť?

Váš dom či byt za vás rieši nastavenie tienenia žalúzií v závislosti na intenzite slnečného žiarenia, dennej dobe a vašej prítomnosti v dome. Upraví podľa toho aj kúrenie, aby nedošlo k prehriatiu interiéru. Spozná, keď slnko svieti príliš silno a oslňuje vás, alebo naopak, kedy je vonku zima a je vhodnejšie pustiť slnečné lúče do vášho domova. Pustí vám obľúbenú hudbu, dá vám vedieť, že niekto stojí pri dverách, začne na seba upozorňovať v prípade, že sa k vám snaží niekto vlámať. A ponúka aj mnoho ď alších funkcií, ktoré vám na stránkach tejto brožúry predstavíme. K tomu všetkému jediné dizajnové tlačidlo a mobilná aplikácia.

Mám záujem o LOXONE