Zabezpečovacie systémy JABLOTRON

SPRAVÍME PRE VÁS

Zabezpečovacie systémy

Sme certifikovaný partner pre montáž zabezpečovacích systémov JABLOTRON. 

Alarm JABLOTRON 100 využijete v malých i veľkých priestoroch. Okrem zabezpečenia sa dokáže postarať aj o rôzne inteligentné funkcie – od rozsvietenia svetiel až po otvorenie garáže. Celé zabezpečovacie zariadenie, s možnosťou pripojenia na pult centralizovanej ochrany, možno ovládať i na diaľku prostredníctvom aplikácie MyJABLOTRON

Štvornásobné zabezpečenie

Prvým krokom je kvalitný alarm. Jeho vývoju a výrobe sa Jablotron venuje už viac ako 25 rokov. Aj vďaka tomu ponúka množstvo inovatívnych funkcií a jednoduché ovládanie.

Zapnutie a vypnutie alarmu či ovládanie konkrétnych zariadení vo svojom byte zvládnete i na diaľku prostredníctvom mobilnej alebo webovej aplikácie MyJABLOTRON. Či už ste na dovolenke, v práci alebo v obchode – prehľad o tom, čo sa u vás doma deje budete mať neustále.

Aplikácia okrem iného dokáže:

  • Ponúknuť prehľad o všetkých zariadeniach od spoločnosti JABLOTRON
  • Ovládať váš alarm rovnako, ako by ste pracovali s klávesnicou
  • Zobraziť fotografie z detektorov v miestnosti
  • Sledovať teplotu alebo spotrebu energií

Pohodlnejší byt s alarmom JABLOTRON 100

Okrem zabezpečenia dokáže tento systém od spoločnosti JABLOTRON vaše bývanie i značne spríjemniť. Vie totiž na diaľku ovládať spotrebiče, dokáže spustiť automatické úkony alebo ich naviazať na konkrétne ročné obdobia Štyri spôsoby ovládania alarmu JABLOTRON 100 Vypnutie alarmu, vytiahnutie žalúzií alebo rozsvietenie svetiel – všetky tieto úkony môžete vykonať rôznymi spôsobmi.